Постинг
17.05 22:56 -
От северно македонско девойче и от северен българин по убаво нема
На времето работех в един завод, където работеха и няколко рускини омъжени за българи. Намерили се там в Русия, в Коми или някъде из руската безкрайност.
Та една от тях разправяше:
В Русия от моя по-убав нямаше. Като дойдох в България, от моя по-грозен нямаше. Е, сега той нейният беше влах, сиреч - българин. Българин, ама малко по-южен българин, въпреки че те власите сега са на север от Дунава.
А бе, хубави сме това българите - банга ранга. И носовете ни са едни такива прави, като на древногръцки или древноримски статуи.
,

Това от ляво е древногръцки профил на жена, а от дясно на римски профил на мъж!? Къф ли мъж ще да е бил тоа Антиной Мондрагоне, любовник на император Адриан /117-138/. Сега на тия им викат гейове, джендъри и разни други нежни квалификации.
Както и да е, сега за хубостта става въпрос. А както е казал Достоевски: "Красотата ще спаси света". Значи, ние сме спасителите - не на плажа , а на света.
Вижте сега тия два профила:


Ема Уотсън и Лиъм Нийсън.
Тя англичанка, той ирландец. С такива носове там са единици, тук покрай мен всички са с такива. Господ ни е сътворил по свое подобие, а както е известно, той е българин.
А аз съм сущинский Самюел Бекет, само че по-убав:
В очакване на Годо.
Та една от тях разправяше:
В Русия от моя по-убав нямаше. Като дойдох в България, от моя по-грозен нямаше. Е, сега той нейният беше влах, сиреч - българин. Българин, ама малко по-южен българин, въпреки че те власите сега са на север от Дунава.
А бе, хубави сме това българите - банга ранга. И носовете ни са едни такива прави, като на древногръцки или древноримски статуи.
,
Това от ляво е древногръцки профил на жена, а от дясно на римски профил на мъж!? Къф ли мъж ще да е бил тоа Антиной Мондрагоне, любовник на император Адриан /117-138/. Сега на тия им викат гейове, джендъри и разни други нежни квалификации.
Както и да е, сега за хубостта става въпрос. А както е казал Достоевски: "Красотата ще спаси света". Значи, ние сме спасителите - не на плажа , а на света.
Вижте сега тия два профила:
Ема Уотсън и Лиъм Нийсън.
Тя англичанка, той ирландец. С такива носове там са единици, тук покрай мен всички са с такива. Господ ни е сътворил по свое подобие, а както е известно, той е българин.
А аз съм сущинский Самюел Бекет, само че по-убав:
В очакване на Годо.
ПАЗИТЕЛЯТ НА СВЕТОВЕТЕ: ЗЛАТНИЯТ ЧОВЕК И...
Созопол след повече от тридесет години
ХАЙДЕ, СПРЕТЕ СЕ ВИЕ ТРИМАТА ДА ИСКАТЕ П...
Созопол след повече от тридесет години
ХАЙДЕ, СПРЕТЕ СЕ ВИЕ ТРИМАТА ДА ИСКАТЕ П...
Връзката Хадриан- Антиной вероятно е била двустранна т.е.- и едната страна и другата ще да са били и активни,и пасивни според случая. Императорът обаче е поддържал официалния мит,че той е бил "активната" страна- затова е носел и брада за разлика от "баща си" но ако той беше само активен,нямаше как да се влюби именно в мъж! А дали на Антиной са му харесвали владетелските извращения съвсем не е ясно,понеже неговата дума никой не е чувал- дали не се е хвърлил нарочно в Нил, за да се отърве от педераската пасмина около него или да е бил хвърлен нарочно във водата от някой ревнив "конкурент"- това няма как да знаем...
цитирайВзаимоотношенията между двамата хубавци потвърждават сентенцията, че древните гърци измислили секса, а римляните вкарали в него И жени.
цитирай

