Постинг
17.05 22:56 -
От северно македонско девойче и от северен българин по убаво нема
На времето работех в един завод, където работеха и няколко рускини омъжени за българи. Намерили се там в Русия, в Коми или някъде из руската безкрайност.
Та една от тях разправяше:
В Русия от моя по-убав нямаше. Като дойдох в България, от моя по-грозен нямаше. Е, сега той нейният беше влах, сиреч - българин. Българин, ама малко по-южен българин, въпреки че те власите сега са на север от Дунава.
А бе, хубави сме това българите - банга ранга. И носовете ни са едни такива прави, като на древногръцки или древноримски статуи.
,

Това от ляво е древногръцки профил на жена, а от дясно на римски профил на мъж!? Къф ли мъж ще да е бил тоа Антиной Мондрагоне, любовник на император Адриан /117-138/. Сега на тия им викат гейове, джендъри и разни други нежни квалификации.
Както и да е, сега за хубостта става въпрос. А както е казал Достоевски: "Красотата ще спаси света". Значи, ние сме спасителите - не на плажа , а на света.
Вижте сега тия два профила:


Ема Уотсън и Лиъм Нийсън.
Тя англичанка, той ирландец. С такива носове там са единици, тук покрай мен всички са с такива. Господ ни е сътворил по свое подобие, а както е известно, той е българин.
А аз съм сущинский Самюел Бекет, само че по-убав:
В очакване на Годо.
Та една от тях разправяше:
В Русия от моя по-убав нямаше. Като дойдох в България, от моя по-грозен нямаше. Е, сега той нейният беше влах, сиреч - българин. Българин, ама малко по-южен българин, въпреки че те власите сега са на север от Дунава.
А бе, хубави сме това българите - банга ранга. И носовете ни са едни такива прави, като на древногръцки или древноримски статуи.
,
Това от ляво е древногръцки профил на жена, а от дясно на римски профил на мъж!? Къф ли мъж ще да е бил тоа Антиной Мондрагоне, любовник на император Адриан /117-138/. Сега на тия им викат гейове, джендъри и разни други нежни квалификации.
Както и да е, сега за хубостта става въпрос. А както е казал Достоевски: "Красотата ще спаси света". Значи, ние сме спасителите - не на плажа , а на света.
Вижте сега тия два профила:
Ема Уотсън и Лиъм Нийсън.
Тя англичанка, той ирландец. С такива носове там са единици, тук покрай мен всички са с такива. Господ ни е сътворил по свое подобие, а както е известно, той е българин.
А аз съм сущинский Самюел Бекет, само че по-убав:
В очакване на Годо.
Трагедията в Благоевград: как „прогресив...
ПАЗИТЕЛЯТ НА СВЕТОВЕТЕ: ЗЛАТНИЯТ ЧОВЕК И...
© За жидовете и евреите в Русия
ПАЗИТЕЛЯТ НА СВЕТОВЕТЕ: ЗЛАТНИЯТ ЧОВЕК И...
© За жидовете и евреите в Русия
Връзката Хадриан- Антиной вероятно е била двустранна т.е.- и едната страна и другата ще да са били и активни,и пасивни според случая. Императорът обаче е поддържал официалния мит,че той е бил "активната" страна- затова е носел и брада за разлика от "баща си" но ако той беше само активен,нямаше как да се влюби именно в мъж! А дали на Антиной са му харесвали владетелските извращения съвсем не е ясно,понеже неговата дума никой не е чувал- дали не се е хвърлил нарочно в Нил, за да се отърве от педераската пасмина около него или да е бил хвърлен нарочно във водата от някой ревнив "конкурент"- това няма как да знаем...
цитирайВзаимоотношенията между двамата хубавци потвърждават сентенцията, че древните гърци измислили секса, а римляните вкарали в него И жени.
цитирай

