Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
17.05 22:56 - От северно македонско девойче и от северен българин по убаво нема
Автор: harta Категория: История   
Прочетен: 776 Коментари: 0 Гласове:
3

Последна промяна: 17.05 23:04

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
На времето работех в един завод, където работеха и няколко рускини омъжени за българи. Намерили се там в Русия, в Коми или някъде из руската безкрайност.

Та една от тях разправяше:
В Русия от моя по-убав нямаше. Като дойдох в България, от моя по-грозен нямаше. Е, сега той нейният беше влах, сиреч - българин. Българин, ама малко по-южен българин, въпреки че те власите сега са на север от Дунава.

А бе, хубави сме това българите - банга ранга. И носовете ни са едни такива прави, като на древногръцки или древноримски статуи.
image image

Това от ляво е древногръцки профил на жена, а от дясно на римски профил на мъж!? Къф ли мъж ще да е бил тоа Антиной Мондрагоне, любовник на император Адриан /117-138/. Сега на тия им викат гейове, джендъри и разни други нежни квалификации.

Както и да е, сега за хубостта става въпрос. А както е казал Достоевски: "Красотата ще спаси света". Значи, ние сме спасителите - не на плажа , а на света.

Вижте сега тия два профила:
imageimage

Ема Уотсън и Лиъм Нийсън.
Тя англичанка, той ирландец. С такива носове там са единици, тук покрай мен всички са с такива. Господ ни е сътворил по свое подобие, а както е известно, той е българин.

А аз съм сущинский Самюел Бекет, само че по-убав:
В очакване на Годо.






Гласувай:
3



Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: harta
Категория: История
Прочетен: 50057
Постинги: 35
Коментари: 41
Гласове: 315
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930